close
تبلیغات در اینترنت
معرفی و بررسی انیمه BLEACH
loading...

ایران کلید

معرفی و بررسی انیمه BLEACH - تک نوشت معرفی و بررسی انیمه BLEACH - تک نوشت با توجه به مطلبی که هفته قبل در مورد مانگا و انیمه قرار دادیم ، قرار شد که هر هفته یک انیمه معروف و پر مخاطب را به شما معرفی کنیم. این هفته با معرفی و بررسی انیمه Bleach با شما خواهیم بود. بلیچ (به ژاپنی: ブリーチ Burīchi، به انگلیسی: Bleach) نام یک مجموعه مانگا است که از اوت سال ۲۰۰۱ درهفته‌نامهٔ شونن جامپ چاپ می‌شود. از روی این مانگا یک مجموعه انیمه هم ساخته شده‌است. قسمت‌های مانگای این سری بیش از ۷۲ میلیون نسخه در…

معرفی و بررسی انیمه BLEACH

Modir بازدید : 120 چهارشنبه 01 ارديبهشت 1395 : 22:28 نظرات ()

معرفی و بررسی انیمه BLEACH - تک نوشت

 • معرفی و بررسی انیمه BLEACH - تک نوشت

  با توجه به مطلبی که هفته قبل در مورد مانگا و انیمه قرار دادیم ، قرار شد که هر هفته یک انیمه معروف و پر مخاطب را به شما معرفی کنیم. این هفته با معرفی و بررسی انیمه Bleach با شما خواهیم بود.

  بلیچ (به ژاپنی: ブリーチ Burīchi، به انگلیسی: Bleach) نام یک مجموعه مانگا است که از اوت سال ۲۰۰۱ درهفته‌نامهٔ شونن جامپ چاپ می‌شود. از روی این مانگا یک مجموعه انیمه هم ساخته شده‌است. قسمت‌های مانگای این سری بیش از ۷۲ میلیون نسخه در ژاپن به فروش رسانده و در آمریکا نیز پرفروشترین مانگا شده است. این انیمه دارای ۱۶ فصل ۲۴ قسمتی می باشد در ژانر اکشن ، تخیلی و ماورا طبیعی از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ ساخته شده است.

  هر قسمت حدودا ۲۴ دقیقه است و نکته قابل توجه این سریال تمام شدن آن در ۱۶ فصل است. در صورت دنبال کردن سریال دیگر نیازی نیست که نگران قسمتهای جدید آن باشید. این انیمه در سایت Imdb امتیاز ۸ راکسب نموده است و درجه سنی آن ۱۴ سال به بالا می باشد.

  bleach_s13

  داستان :

  بلیچ ماجراهای پسری دبیرستانی به نام ایچیگو کوروساکی است که توانایی دیدن ارواح را دارد. زندگی وی با برخورد با یک شینیگامی یا خدای مرگ که بر جریان گذر ارواح از دنیای انسانها به دنیای بعد از مرگ نظارت می‌کنند بکلی دگرگون می‌شود. ایچیگو با روکیا کوچیکی که یک شینیگامی و بدنبال یک هولو (یک روح گمگشته شرور) است، برخورد می‌کند. روکیا در حین نبرد با هولو بسختی مجروح می‌شود و بعنوان راه حل سعی می‌کند تا نیمی از ریاتسو (به انگلیسی: Reiatsu) یا نیروی روح خود را به ایچیگو بدهد تا او را قادر به نابودی هولو بسازد ولی در اتفاقی عجیب ایچیگو با گرفتن تقریباً تمامی نیروی روکیا تبدیل به یک شینیگامی می‌شود و می‌تواند براحتی هولو را شکست دهد. روکیا که بیشتر نیروی خود را از دست داده است مجبور است مدتی در دنیای انسانها ماندگار شود تا بتواند نیروی خود را بازیابد. در همین حین ایچیگو هم مجبور است بجای روکیا وظیفه شینیگامی بودن را بر عهده بگیرد و با نبرد با هولوهای متعدد ارواح انسانها را به دنیای بعد از مرگ که جامعه ارواح نام دارد رهنمون کند.

  مدتی می‌گذرد و شینیگامی‌های مافوق روکیا از اعمال و محل زندگی او که هنوز به جامعه ارواح بازنگشته با خبر می‌شوند و به جرم عمل غیر قانونی واگذاری قدرتش به ایچیگو او را دستگیر و به مرگ محکوم می‌کنند. ایچیگو با وجودی که نتوانست مانع از دستگیری روکیا شود تصمیم می‌گیرد با کمک چند نفر از همکلاسیهای خود که دارای قدرتهای فراطبیعی هستند، و یک شینیگامی سابق به نام کیسکه اوراهارا و یوروایچی شیهویین، به جامعه ارواح سفر کند و روکیا را از مرگ نجات دهد. به محض رسیدن به جامعه ارواح، ایچیگو و گروهش مجبور به درگیری با زبده‌ترین افراد از ارتش شینیگامی‌ها می‌شوند. بعد از مجموعه‌ای از اتفاقات آشکار می‌شود که اعدام روکیا و عملیات نجات او توسط ایچیگو همگی جزیی از نقشه بزرگ سسوکه آیزن (یک شینیگامی عالیرتبه که بنظر می‌آمد به قتل رسیده است) برای غصب کنترل جامعه ارواح بوده است. آیزن به شینیگامی‌ها خیانت می‌کند و از اینجا به بعد تبدیل به شخصیت منفی اصلی مجموعه می‌شود و شینیگامی‌ها هم با ایچیگو به اتحاد می‌رسند.

  از این نقطه به بعد، بلیچ جنگ بین شینیگامی‌ها و آیزن را روایت می‌کند که قصد دارد با جمع آوری ارواح مردم شهر کاراکورا (محل تولد ایچیگو)، وسیله‌ای به نام اوکن (به انگلیسی: Ôken) خلق کند که او را قادر می‌سازد راهی برای رسیدن به محل اقامت پادشاه جامعه ارواح پیدا کند.

  1952586-bleach_wallpaper_04 (1)

  شخصیت ها :

  کروساکی ایچیگو ایچیگو متولد ۷ژوئیه و پدرش کروساکی ایشین و مادرش کروساکی ماساکی و دو خواهر که چهار سال از او کوچکتر هستند به نام‌های یوزو و کارین دارد. او از همان بچگی قادر به دیدن ارواح بوده و در سن ۹ سالگی مادرش توسط یک هالو (گرندفیشر) کشته شد. درسن ۱۵ سالگی با شینیگامی (خدای مرگ) به اسم کوچیکی روکیا آشنا می‌شود که روکیا برای نجانت خانوادهٔ ایچیگو قدرت شینیگامیش را به ایچیگو می‌دهد و این درسلول سوسایتی جرم بزرگی است به همین دلیل از سلول سوسایتی دو مامور به سراغ روکیا می ایند و اورا به سلول سوسایتی می‌برند ولی کروساکی ایچیگو کوچیکی روکیا را نجات می‌دهد. ایچیگو دارای ریاتسویی قوی که با کاپیتان‌های سول سوسایتی برابر می‌کند و زانپاکتویی به نام زانگتسو که دارای بانکایی سیاه رنگ به اسم تنسازانگتسو است. پدرش شیبا ایشین کاپیتان جوخه دهم و مادرش یک کوئینشی بوده که ایشین برای نجات مادرش نیمه شینیگامی و انسان می‌شود

  Ichigo_Kurosaki

  ichigo_kurosaki_hollow__bleach__by_luizraizen-d5pwsb5

  کوچیکی روکیا شینیگامی جوخه سیزدهم که به شهر کاراکورا می اید و قدرت خود را به کروساکی ایچیگو می‌دهد. روکیا جثه کوچک و کوتاهی دارد و پوستی روشن و سفید و چشمانی بنفش دارد. موهای او مشکی است که همیشه یه تکه از انها بین چشمهایش افتاده. زانپاکتوی روکیا زانپاکتوای یخی به نام سودِنوشیرایوکی است که زیباترین زانپاکتوی سول سوسالیتی است. در کیدو مهارت نسبتاً بالایی دارد. با اینکه جثهٔ کوچکی دارد ولی بسیار تیز است و بسیار باهوش است و به خوبی می‌تواند موقعیت خود را آنالیز کند و دشمن خود را شکست دهد.

  8589130575414-rukia-kuchiki-achrones-darknesslover-bleach-fan-fiction-wallpaper-hd

  آبارای رنجی دوست دوران کودکی روکیا که معاون جوخه شیشم است. نام زانپاکتوی او زابیمارو است. او در استفاده از کیدو اصلاً خوب نیست. از ویژگی‌های ظاهری او می‌توان به موهای بلند قرمز و خاکوبی‌های در صورتش که مانند ابروهای او هستند اشاره کرد.

  d223575532baad6042d7a1ee4733e952-d6ax8pi

  ایشیدا اوریو : ایشیدا یک کوئینشی است که در ابتدا از شینیگامی‌ها بدش می امده ولی با دوست شدن با کروساکی ایچیگو و کوچیکی رو کیا خصومت بین او شینیگامی‌ها به طور تقریبی از بین می‌رود. او قدی بلند و پوستی سفید و موهایی آبی تیره دارد. او از کسانی است که در نجات کوچیکی روکیا کمک می‌کند.

  bleach_537__ishida_sternritter__updated__by_sensational_x-d65r2v7

  اینوئه اوریهیمه از همکلاسی‌های کروساکی ایچیگو که شینیگامی شدن وی بر روی اینوئه اوریهیمه تاثیر می‌گذارد و قدرتش بیدار می‌شود که قدرت شفا دادن دارد و حتی می‌تواند افراد مرده را هم زنده کند. او از کسانی است که در نجات کوچیکی روکیا کمک می‌کند.

  ORIHIME-INOUE-1orihime-inoue-fan-club-32025739-1024-768

  سادو یاستورا از همکلاسی‌های ایچیگو که نیمه ژاپنی و مکزیکی است و دارای دستی که مانند زرهی است دارد او هیکلی و تیره پوست است. او از کسانی است که در نجات کوچیکی روکیا کمک می‌کند.

  کروساکی کارین و یکی دیگر از افراد خانواده کروساکی است. کارین همانند برادرش میتواند ارواح را ببیند. کارین دختر زیبایی است و تمام سعی خود را میکند تا خانواده آرام و خوبی داشته باشند.

  کروساکی یوزو یکی از خواهران جوان شخصیت اول انیمه(ایچیگو)است. او دختر بسیار سختکوشی است و پس از مرگ مادرش توانسته تمام احتیاجات زندگی را برای پدر و خواهر و برادرش فراهم کند. حس مسئولیت پذیری بسیار بالایی دارد. صداگذاری ژاپنی بسیار عالی است و داستان او و کون عروسک سخنگو خیلی زیباست.

  کروتسوجی نمو نمو کوروتسوچی (涅 ネム؛ Nemu Kurotsuchi) شخصیتی داستانی در مجموعه انیمه و مانگای بلیچ ساخته تیتو کوبو است. او معاون جوخه دوازدهم به کاپیتانی مایوری کوروتسوچی است و دختر مصنوعی او، ترکیبی از بدنی مصنوعی و روحی مصنوعی محسوب میشود. کوروتسوچی اهمیتی به نمو نمی‌دهد و حتا حاضر است در نبرد از او بعنوان طعمه استفاده کند و تنها وقتی که خودش صلاح بداند بدن مجروح او را درمان میکند. اما در مقابل نمو شدیداً به کوروتسوچی علاقه‌مند است و حتا بعنوان تشکر از ایشیدا برای اینکه پدرش را نکشته، او را از سمی که تنفس کرده نجات میدهد. بدن نمو طوری طراحی شده است که در مقابل شدیدترین جراحتها هم مقاومت میکند، ولی او باز هم متوجه درد و رنج میشود. همچنین او نسبت به بیشتر سمهای ساخته شده توسط کوروتسوچی مصونیت دارد؛ با این حال همواره مقداری پادزهر همراه خود دارد و حتا بسیاری از زهرها و پادزهرها را در تن خود نگهداری میکند. به همین دلیل بلعیده شدن او توسط هر کسی که به او حمله کند، تنها باعث مرگ مهاجم خواهد شد. او قدرت بدنی بالایی دارد و حتی میتواند دستش را مانند یک دریل سریع چرخانده و از میان موانع، راه باز کند. او اغلب زانپاکتویی به همراه ندارد، اما در چند صحنه او را با زانپاکتویی ظریف تصویر کردهاند.

  Nemu_Ep_240a

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 88
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 16
 • باردید دیروز : 34
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 125
 • بازدید ماه : 254
 • بازدید سال : 2,420
 • بازدید کلی : 9,256
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015